Honor 90 GT ve X50 GT, Aralık’ta piyasada

Honor’un 100 serisi henüz piyasaya sürülmesine rağmen, şirket bir önceki seriyi unutmuyor. Weibo’da ortaya çıkan duyumlara göre, şirket performans odaklı ve kamera özelliklerine daha az vurgu yapılan Honor 90 GT akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Başka bir raporda, X50 GT‘nin de geliştirilmekte olduğu ve bu iki modelin birlikte duyurulabileceği belirtildi. X50 GT, Snapdragon 888 yonga seti ve üst düzey bir soğutma çözümüne sahip X40 GT’nin bir üst modeli olacak. X50 serisinin en güçlü telefonu olması bekleniyor, ancak henüz kesin özellikler hakkında fazla bilgi yok.

Honor 90 GT ve X50 GT, Aralık’ta piyasada

Honor 90 GT’nin, 12 ay önce Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle piyasaya sürülen Honor 80 GT’nin bir evrimi olarak gelmesi bekleniyor. 80 Pro’nun kardeş modeli gibi. Bazı kullanıcılar, yeni telefonun muhtemelen Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine ve 24 GB RAM’e sahip bir 90 GT+ kardeşiyle birlikte geleceğini öne sürdü.

Bu söylentilerin gerçek bir ürün lansmanının habercisi mi yoksa sadece hayal ürünü mü olduğunu anlamak için beklemek gerekecek. Ancak Honor’un Çin’de yeni bir ürün lansmanına hazırlanıyor olması oldukça olası görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x