Nubia Z60 Ultra ve Red Magic 9 serisi de S8G3 dedi!

Qualcomm, yeni amiral gemisi yonga seti olan Snapdragon 8 Gen 3’ü bugün duyurdu. Nubia, bu yeni yonga setini kullanacak ilk markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İşte bu yonga setini kullanacak olan Nubia cihazları hakkında bilinenler:

Hem Nubia hem de Red Magic markalarının Weibo hesapları, Snapdragon 8 Gen 3 ile çalışacak akıllı telefonlar çıkaracaklarını doğruladı. Yakın zamanda Geekbench veritabanında NX721J model numaralı bir Nubia telefonu keşfedildi. Bu cihazın, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle geldiği ortaya çıktı. NX721J model numaralı bu cihazın, Çin pazarında Nubia Z60 Ultra olarak tanıtılması bekleniyor. Markanın bu yıl sonuna kadar Z60 Ultra’yı tanıtması muhtemel. Geekbench listesi, cihazın 12 GB RAM’e ve Android 14 işletim sistemine sahip olduğunu gösteriyor.

Nubia Z60 Ultra ve Red Magic 9 serisi de S8G3 dedi!

Bir başka rapor, Nubia‘nın ilk katlanabilir telefonu olan Nubia Z60 Fold’un da Snapdragon 8 Gen 3 ile geleceğini belirtti. Bu katlanabilir telefonun 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Red Magic 9 ve Red Magic 9 Pro oyun telefonlarının da Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle donatılacağı söyleniyor. Ağustos ayında Geekbench‘te keşfedilen NX769J model numaralı Nubia cihazının bir Red Magic 9 serisi telefon olabileceği düşünülüyor. Bu cihazın da 12 GB RAM ve Android 14 ile geldiği gözlemlendi.

Nubia, Snapdragon 8 Gen 3 ile donatılmış akıllı telefonlar çıkaracağını resmen doğruladı, ancak bu cihazların resmi adları henüz verilmedi. Bu nedenle, doğrulama için ek raporların gelmesini beklemek gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x