Xiaomi 14 Ultra, gerçek hayatta görüntülendi

Xiaomi, yeni akıllı telefon serisi Xiaomi 14’ü 25 Şubat’ta dünya çapında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen modeller arasında Xiaomi 14 Ultra da var. Bu cihaz hakkında detaylar henüz sınırlı olsa da, Xiaomi 14 Ultra’nın muhtemel görüntüsünü gösteren bir fotoğraf, Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo’da sızdırıldı.

Güvenilir bir kaynak olan Digital Chat Station tarafından paylaşılan bu fotoğraf, Xiaomi 14 Ultra’yı diğer amiral gemisi telefonlarla birlikte gösteriyor olabilir. Fotoğraf biraz bulanık olmasına rağmen, telefonun açık beyaz bir renkte ve Xiaomi’nin önceki Ultra amiral gemisi tasarımlarını hatırlatan dairesel bir kamera modülüyle göründüğünü ortaya koyuyor.

Fotoğraftaki kaliteye rağmen, dört kamera halkasının olduğu anlaşılıyor, bu da daha önceki sızıntılarla tutarlı. Xiaomi 14 Ultra’nın optik görüntü sabitleme (OIS) ve değişken diyafram teknolojisi ile donatılmış 50 megapiksellik ana kamera ile başı çeken dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağı söyleniyor.

Xiaomi 14 Ultra, gerçek hayatta görüntülendi

Ana lensin, şu ana kadar sadece birkaç telefonda görülen Sony’nin en yeni LYT-900 1 inç sensörünü içereceği belirtiliyor. Ayrıca, telefonun ultra geniş açı, telefoto ve periskop-telefoto çekimleri için lenslere sahip olması bekleniyor.

Özel detaylar henüz sınırlı olsa da, 14 Ultra’nın tipik amiral gemisi özellikleriyle gelmesi bekleniyor. 2K çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED panel ile en yeni Snapdragon 8 Gen 3 işlemcinin bulunması makul. Cihazın, Android 14 tabanlı HyperOS ile çalışması muhtemel.

Rumuzlar, 5300mAh kapasiteli yeterince büyük bir pil ve 90W kablolu ile 50W kablosuz şarj desteğini işaret ediyor. Ancak, Xiaomi 14 Ultra hakkında daha fazla detay henüz açıklanmadı. Cihazla ilgili yeni gelişmeler hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x